Výškové práce

Úvod / Výškové práce
Výškové práce Umývání oken kancelářské budovy Výškové práce Těšínský

Výškové práce

Provádíme výškové práce v Praze a České Republice.

Potřebujete zajistit a najít řešení pro údržbu, opravu či renovaci povrchů a majetku v běžným způsobem nedostupných místech? Výškové práce a jejich odborné provedení našimi proškolenými a odborně způsobilými pracovníky jsme připraveni zajisit pro Vás v co nejkratším možném čase.

Provádíme tyto výškové práce

práce ve výškách, nátěry střech, výškový servis, opravy střechy, opravy okapů, opravy komínů, nátěry oken, nátěry a mytí výtahů a šachet, rizikové kácení stromů, odstraňování sněhu a ledu ze střech, čištění výškových oken, výškové mytí fasád, čištění graffiti, výškové čištění střech, instalace zábran proti ptactvu, instalace hromosvodů a další výškové práce.
Práce jsou vždy prováděny pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy dle platných směrnic.

Arboristické práce Řezání větví u vzrostlých stromů Výškové práce Těšínský

Arboristické práce

prořezávání a kácení těžko přístupných stromů, rizikové kácení stromů, slavnostní osvětlení stromů, montáž hromosvodů na chráněné stromy, bezpečnostní svázání korun stromů, montáž a dodávka záchytných lan pro fasádní rostliny.
Jsem vlastníky svědčení dle vyhlášky 50/78 Sb.§ 5 až § 9, pravidelně docházíme na školení a skládáme zkoušky z prací ve výškách, z montážních plošin, prací s motorovou pilou a atd.

Nařízení vlády č. 362/2005 Sb. obsah:

Zajištění proti pádu technickou konstrukcí, zajištění proti pádu osobními ochrannými pracovními prostředky, používání žebříků, zajištění proti pádu předmětů a materiálu, zajištění pod místem práce ve výšce a v jeho okolí, práce na střeše, dočasné stavební konstrukce, shazování předmětů a materiálu, krátkodobé práce ve výškách, přerušení práce ve výškách, školení zaměstnanců